ELAZIĞ İNŞAAT YAPI ŞİRKETLERİ

Elazığ İnşaat Yapı

sektörüne ait

şirketler

burada yer alıyor.
 • Firma Adı
 • KÜLTÜR MAH. SEHİT İDRİS DOGAN CAD. ULUBEY SK. NO:17/A Palu, Elazığ
  ELAZIĞ - PALU
  Dekorasyon İşleri, Kapı Pencere Sistemleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 13 Mart 2012 Salı
  Şirket Telefonu: 0537 278 68 95
  Şirket Web Sitesi:
  FİRMAMIZ ELEZIĞDA CAM BALKON, FIRATPEN KAPI PENCERE, PİMAPEN YAPMAKTADIR.
 • (YAKUP BAŞ)

  Sarayatik Mah. Adnan Orakçıoğlu Cad. No:20/B Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Dekorasyon İşleri, Kapı Pencere Sistemleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 10 Şubat 2015 Salı
  Şirket Telefonu: 0.424 236 77 74
  Şirket Web Sitesi:
  Elazığ ve çevre illerde paslanmaz metal korkulukları, cam balkon Sistemleri ve raf sistemleri işlemekteyiz.
 • ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2.KISIM 3.YOL NO:23 Yurtbaşı, Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ - YURTBAŞI
  Cephe Kaplama, İskele ve Kalıp Sistemleri, İş ve İnşaat Makinaları, İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 08 Ocak 2014 Çarşamba
  Şirket Telefonu:
  Şirket Web Sitesi:
  Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

  www.insaatfirmalarim.com
 • O.S.BÖLGESİ 3.KISIM 21.YOL NO:45 Yazıkonak, Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ - YAZIKONAK
  Dekorasyon İşleri, Hazır Beton ve Beton Malzemeleri, Yapı Kimyasalları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 06 Mayıs 2011 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 255 12 42
  Şirket Web Sitesi: www.karacaharputkirec.com
  FİRMAMIZ İLK OLARAK 2008 YILINDA HARPUT MOZAİK TARAFINDAN HARPUT KİREÇ A.Ş. OLARAK KURULMUŞ OLUP 2008 YILINDA YATIRIM TEŞVİK BÖLGESİ OLARAK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE KENDİSİNE TAHSİS EDİLEN 73 DÖNÜMLÜK KAPALI ALAN ÜZERİNDE KİREÇ FABRİKASI KURUP 2009 YILINDA FAALİYETİNE BAŞLAMIŞTIR.
  2010 YILINDA BÖLGEDE 30 YILDIR FAALİYETTE OLAN KARACA İNŞ.MAD. A.Ş. ORTAKLIĞA GİDEREK KARACA HARPUT KİREÇ MAD. İNŞ.LTD.ŞTİ. İSMİNİ ALARAK ŞİRKET SERMAYESİNİ VE GÜCÜNÜ ARTIRMIŞTIR.
  DOĞU VE GÜNEYDOĞU BÖLGESİNDE SEKTÖRÜN LİDER İŞLETMESİ OLAN KARACA HARPUT KİREÇ AYNI ZAMANDA BÖLGENİN SANAYİ KİRECİ ÜRETİMİ KONUSUNDA İLK VE TEK FİRMASIDIR.
  İŞLETME TÜM ÇALIŞMA İZİNLERİ VE ÇEVRE İZİNLERİ MEVCUT OLUP FİLTRE SİSTEMLERİYLE ÇEVREYE DUYARLI HİZMET YAPMAKTADIR.
 • (BEKİR ÇELİK)

  Gazi caddesi,Yeni Belediye İş Merkezi,Kat:7,No:7 Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Müteahhitlik Hizmetleri, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık,
  Şirket Kayıt Tarihi: 22 Kasım 2013 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 238 14 90
  Şirket Web Sitesi: www.elvanyapiinsaat.com.tr
  1995 yılında iç dekorasyon alanında hizmete başlayan Elvan Yapı ve İnşaat, 1998den itibaren müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda, farklı niteliklerde ELVAN konseptli yaşam projelerini hayata geçirmektedir. Elvan, çeyrek asıra yakın deneyimiyle hizmet verdiği tüm alanlarda marka olma amacıyla hareket etmektedir.
  Elvan Yapı ve İnşaat; seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu ve huzurlu hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" seçmiş bir inşaat şirketidir.
  Elvan Yapı ve İnşaat; projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmaktadır.
  Elvan Yapı ve İnşaat, kaliteye ve 100 müşteri memnuniyetine dayanan modern yönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış¸ kaliteyi sadece inşaatta değil¸ satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız¸ işini sahiplenmek¸ sorumluluk almak¸ inisiyatif kullanmak¸ alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.
  Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer¸ onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluktur. İstenilen daireyi veya evi¸ söz verilen niteliklerde teslim etmek hem müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının doğal bir sonucudur. Açıklık¸ Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

  www.insaatfirmalarim.com
 • (FATİH BERBER)

  SANAYİ SİT.8.SOK.NO:27 Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 224 21 31
  Şirket Web Sitesi:
  TARIM MAKİNALARI VE YEDEK PARÇALARI
 • bingöl yolu 6.km küçük sanayi arkası Akçakiraz, Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ - AKÇAKİRAZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 255 50 10
  Şirket Web Sitesi: www.onderbeton.com
 • gazi cad. yeşildere sk. saraçlar iş hanı no 2 kat 7.(istanbul dershanesi karşısı)AR MimarlıkElazığ Prefabrik Yurtbaşı, Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ - YURTBAŞI
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 236 75 55
  Şirket Web Sitesi: elazigprefabrik.com
 • MERKEZ Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.534 307 09 67
  Şirket Web Sitesi: www.konaklinakliyat.com.tr
 • yenı mahhalle gazı cad. Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 238 00 25
  Şirket Web Sitesi:
 • GAZİ CAD. YEŞİLDERE SOK. SARAÇLAR İŞ MERKEZİ NO:2/4 ELAZIĞ Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 233 00 34
  Şirket Web Sitesi: www.emersonmuhendislik.com
  Zemin mühendisliği üzerine faaliyet gösteren şirketimiz uzman çalışanlarıyla;
  Fore Kazık, Mini Kazık, Ankraj, Temel Sondaj Çalışmaları ve Zemin Etüdü gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.
 • yeni mah. kemal şedele cad. no:13/A Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 237 27 23
  Şirket Web Sitesi: www.yasarsankoltuk.8m.com
  Elazığ merkez şubemizde bir telefonla evden eve ücretsiz servisiyle geniş bir müşteri pörtföyüne sahip olan YAŞAR-SAN mobilya döşeme ve dekorasyon tamir atölyemiz eskilerinizi alıp istenilen tarzda bakım ve onarımını yaptıktan sonra yenileyip tekrar kullanımı için hizmetinize sunmaktadır..Üstelik..12 ay taksitle peşin fiyatına vade farksız ve tüm kredi kartlarına komisyon masrafı almıyoruz..üstelik..prestije ve sertex kumaşlarını kullanmak koşulu ile bu internet çıktısıyla birlikte gelen tüm müşterilerimize süpriz hediyeler verip. yaptıracagınız tüm döşeme işlerinde hiçbir işçilik ücreti almıyoruz.ayrıca yatak ve baza imalatı ile tüm başlık modelleri dahil olmak üzere resmini getirdiğiniz tüm mobilya,oturma gurupları ve kanepelerin özel tasarımlarımızla hazırladığımız uzman ekip kadromuzla yerinde ölçü alarak ve isteğinize özel üretimler yapmakla beraber .aklınızda olupta ama bir türlü yaptıramadığınız tüm yazlık işleriniz,sinama ve balo salonu,tekne ve yat dekorasyonu,otel, lobi ve stüdyo çalışmalarınız,şark köşesi ve yer mindeleri,markizz ve puf modelleri,tornacılık dahil , bütün mobilyalarınıza eskitme boya ,cila,altın varak ve gümüş varak çalışmaları,el sanatları,saworaski elmas taş,brooş ve boncuk.cns. makinalarımızla papel ve metal aksesuarlar dizimi ve kısacası dekorasyon ve tasarım alanlarında tüm işleriniz incelik ve son derece titizlikle sıfır hata çslışmaları yapılmakla beraber ayrıca- 2500 mt.2 üç katlı mağaza şoowromumuzda GOLD mobilya olarak Saltanat, Lake ve daha birçok seçkin markaların avangat ve perforje mobilyaların satışını yaparak siz değerli halkımızın hizmetine sunmaktayız.sektöründe hep bir adım önde kalite ve müşteri memnuniyeti ilkemizdir diyen firmamıza tüm bölge halkımızı çay,kahve içmeye bekliyoruz.saygılarımızla YASAR-SAN MOBİLYA DÖŞEME VE DEKORASYON SAN.
 • yeni mah.kemal şedele cad. no:13/A (pazartesi pazarı içi günaydın pide fırını 50 mt.üstü) Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 237 27 23
  Şirket Web Sitesi: www.yasarsankoltuk.8n.com
  Elazığ merkez şubemizde bir telefonla evden eve ücretsiz servisiyle geniş bir müşteri pörtföyüne sahip olan YAŞAR-SAN mobilya döşeme ve dekorasyon tamir atölyemiz eskilerinizi alıp istenilen tarzda bakım ve onarımını yaptıktan sonra yenileyip tekrar kullanımı için hizmetinize sunmaktadır..Üstelik..12 ay taksitle peşin fiyatına vade farksız ve tüm kredi kartlarına komisyon masrafı almıyoruz..üstelik..prestije ve sertex kumaşlarını kullanmak koşulu ile bu internet çıktısıyla birlikte gelen tüm müşterilerimize süpriz hediyeler verip. yaptıracagınız tüm döşeme işlerinde hiçbir işçilik ücreti almıyoruz.ayrıca yatak ve baza imalatı ile tüm başlık modelleri dahil olmak üzere resmini getirdiğiniz tüm mobilya,oturma gurupları ve kanepelerin özel tasarımlarımızla hazırladığımız uzman ekip kadromuzla yerinde ölçü alarak ve isteğinize özel üretimler yapmakla beraber .aklınızda olupta ama bir türlü yaptıramadığınız tüm yazlık işleriniz,sinama ve balo salonu,tekne ve yat dekorasyonu,otel, lobi ve stüdyo çalışmalarınız,şark köşesi ve yer mindeleri,markizz ve puf modelleri,tornacılık dahil , bütün mobilyalarınıza eskitme boya ,cila,altın varak ve gümüş varak çalışmaları,el sanatları,saworaski elmas taş,brooş ve boncuk.cns. makinalarımızla papel ve metal aksesuarlar dizimi ve kısacası dekorasyon ve tasarım alanlarında tüm işleriniz incelik ve son derece titizlikle sıfır hata çslışmaları yapılmakla beraber ayrıca- 2500 mt.2 üç katlı mağaza şoowromumuzda GOLD mobilya olarak Saltanat, Lake ve daha birçok seçkin markaların avangat ve perforje mobilyaların satışını yaparak siz değerli halkımızın hizmetine sunmaktayız.sektöründe hep bir adım önde kalite ve müşteri memnuniyeti ilkemizdir diyen firmamıza tüm bölge halkımızı çay,kahve içmeye bekliyoruz.saygılarımızla YASAR-SAN MOBİLYA DÖŞEME VE DEKORASYON SAN.
 • ÜNİVERSİTE MAH. NAMIK ÇİFTÇİ CAD. NO:94 (BÖLGE CAMİİ KARŞISI) ELAZIĞ Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 238 48 47
  Şirket Web Sitesi: www.akzadizayn.com
  Firmamız Cam Balkon - Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri - Alüminyum korkuluk- Panjur- alanlarında hizmet vermektedir. Uyguladığımız tüm ürünlerin imalatını Akza dizayn olarak kendimiz yapmaktayız. Sektöründe uzman firmaların bayilikleri ve desteğiyle servis ve yedek parça teminiyle müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.
 • DİYARBAKIR YOLU 6.KM ELAZIĞ Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.230 275 31 88
  Şirket Web Sitesi: www.onderbeton.com
  ELAZIĞ MERKEZLİ OLUP İMALAT PÖRTFÖYÜ GENİŞLEMİŞ DURUMDADIR İMALAT OLARAK BETON PARKE BORDÜR,BETONARME BÜZ BORU PREFABRİK ELAMANLAR
 • İZZET PAŞA MAHALLESİ ŞEHİT TEĞMEN NADİR OZAN SOKAK NO:3-A Elazığ
  ELAZIĞ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 238 37 47
  Şirket Web Sitesi: www.hamleemlak.com.tr
  her türlü gayrimenkullun alımı, satımı, kiralama işine ek olarak ekspertiz faaliyetleri.
 • MERKEZ:HAVA LİMANI Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 218 77 78
  Şirket Web Sitesi: www.altin-car.com
  Kalite hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen ALTINCAR araç kiralama hizmeti vermek amacıyla 2002 yılında Elazığda kurulmuştur.
  Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız da araçlarımız 0 - 2 yaş arasında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır.7/24 saat çalışma prensibiyle sizlerin her an ulaşabileceğiniz ve ivedi olarak çözüm bulabileceğiniz bir hizmeti sunmanın onurunu yaşamaktayız...
  Altıncar şirketi bir Altıntaş grup kuruluşudur.
 • Hacı Hayri Cd. No:96/A Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 218 53 44
  Şirket Web Sitesi: www.ercim.com.tr
  1974te başlayan inşaat malzemeleri ve taahhüt alanında başlayan ticari faaliyetlerimiz 2005 yılında kozmetik sektöründe yoğunlaşmaya başlamıştır.
  Er-Çim Royal Kozmetikin kuruluş amacı, Türkiye genelinde profesyonel kuaför ve güzellik merkezlerine kaliteli ürünler sunmaktır. Bu doğrultuda, gerek yurt dışından yaptığımız ithalatlar ile gerekse de yurt içinde bayilik distribütörlük anlaşmaları doğrultusunda ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletmektedir.
 • İZZET PAŞA MAH ŞEHİT İLHANLAR CD NO:3/103 ELAZIĞ Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 218 39 89
  Şirket Web Sitesi:
  35 yıllık tecrubesiyle dökme çimento sektöründe çalışmaktayız.
 • İzzet Paşa Mah. Şht. Yzb. Tahir Cad. Pamukçu Apt. No:16 Kat:1 (İş Bankası Merkez Şb. Üst Köşesi) Merkez, Elazığ
  ELAZIĞ - MERKEZ
  Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.424 238 87 83
  Şirket Web Sitesi: www.cansasondaj.com
  Makina ve ekipman kapasitemiz; zemin etüdü, temel sondaj, jeofizik etüt, kuyu ruhsatı yapabilecek şekilde organize edilmiştir.
  Tüm jeoteknik çalışmalarında istenen her türlü yerinde kuyu etütleri ve testleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
  Nitelikli elemanlarımız yıllardır yapılan sondajlar ve yerinde yapılan testlerle yüksek tecrübeye ulaşmıştır.
  Hedefimiz, projelerimizi uluslararası standartlara uygun kalitede, çevreye duyarlı ve ekonomik bir şekilde tamamlamaktır.